Çözümlerimiz

Coğrafi Bilgi Sistemleri Uygulamaları

Harita, mekansal görselleştirme, sorgulamalar, analiz, raporlama içeren bilgi sistemi çözümlerimizle müşterilerimizin daha geniş bir bakış açısı kazanmalarına katkı sağlıyoruz. Böylelikle iş yaşamında doğru adımlar atabilmelerine destek oluyoruz.

Danışmanlık ve Eğitim

Alanında deneyimli personellerimiz ile CBS (coğrafi bilgi sistemi yazılımları), veri analitiği, BIM (yapı bilgi modeli) konusunda danışmanlık ve eğitim hizmetleri sunuyoruz.

KÖYDES Varlık ve Proje Yönetim Sistemi

Mobil Çözümler

Coğrafi bilgi sistemi tabanlı veri toplama, mekansal anket, varlık yönetimi, görev yönetimi uygulamaları alanında mobil çözümler geliştiriyoruz.

Ar-Ge

Alanında uzman ve deneyimli danışman hocalarımızın öncülüğünde AR-GE projelerine katkı sağlıyoruz.

Veri Analizi

Verileri tanımlamak, örneklemek, özetlemek ve verileri değerlendirmek için istatiksel ve makine öğrenme algoritmaları ile sistematik uygulamalar tasarlıyoruz.

Coğrafi İş Zekası- Konum Zekası

Müşterilerimiz tarafından ihtiyaç duyulan coğrafi analizlerde; yapay zeka kullanımı ile klasik çıkarımlardan daha hızlı ve daha kolay bir biçimde nesne algılama, tahmin modelleme, örüntü çıkarımı yapan uygulamalar geliştiriyoruz.

BIM&GIS Entegrasyonu

BIM ve CBS entegrasyonu bir proje modelinin coğrafi katmanlar şeklinde birleştirilmesine, böylece tasarımcıların projenin gerçekleşeceği çevre hakkında CBS yetenekleri ile en doğru bilgileri elde etmelerine olanak tanımaktadır. BIM formatında üretilen veri modellerini görüntüleyen ve CBS yazılımlarına entegre edilebilen uygulamalar sunuyoruz.